O společnosti

Kadeřnictví 100 CZK – je nejlepší, nejhustější a největší síť kadeřnických salónů v Česku! Máme moderní design a salóny budujeme v souladu se všemi standardy a požadavky. Náš hlavní plus je ten, že poskytujeme profesionální služby za srozumitelné a velmi levné ceny!

Hlavní smysl našeho konceptu a názvu je v tom, že veškeré služby v našich salónech stojí pouhých 100 Kč! Klient tak může ceny jednoduše sečíst a vybrat si střih, který mu bude vyhovovat nejvíce. To je super, nemyslíš?

Určitě ti hned vznikne otázka: „Dobře, umíte stříhat. Ale co barvení? To musíte mít stejně drahé, jako i ostatní.“

- Nechceš se nás snad dotknout? ;-) I tentokrát tebe překvapíme! Používáme kvalitní italské barvy a navíc pravidelně školíme naše kadeřníky. Naše ceny na barvení jsou také na prvním místě na českém trhu – 500 Kč! Dokážeš si to představit?

Víš, jak jsme dokázali vytvořit takové ceny? Velice jednoduše. To není vůbec žádné tajemství. Odstranili jsme všechny zbytečné náklady a automatizovali hodně pracovních procesů, a to díky společnosti E-MAP.PRO. Tato společnost se zabývá automatizací procesů a IT všeobecně.

Jsme kadeřníci 100 CZK a jsme opravdoví profesionálové, kteří se vyznají v kadeřnickém řemesle a umění! Nosíme firemní trička s logem Kadeřnictví 100 CZK, a to z nás dělá velký, silný a stmelený tým!

Ještě sedíš a čekáš? Pojď se k nám honem ostříhat!

Tvoje Kadeřnictví 100 CZK!